kariera

Największą siłą i wartością w firmie jest człowiek

 

Dlaczego warto z nami pracować?

Pracując z nami stajesz się częścią prężnie działającej międzynarodowej firmy, dla której największą wartością jest pracownik.

Wiemy jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa i zdrowie naszych pracowników. Zapewniamy ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną oraz karty sportowe. Dbamy o codzienną porcję witamin w postaci świeżych owoców i warzyw w biurze.

U nas nie musisz wybierać między pracą, a życiem osobistym. Dla nas work-life balance jest normą, pracownicy mają elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy zdalnej.

Z nami nie będziesz się nudził. Dużą wagę przywiązujemy do atmosfery i integracji, organizujemy wyjazdy oraz eventy firmowe. W ALD to pracownicy sami wybierają rodzaj aktywności,  u nas możesz liczyć na dofinansowanie wszelkiego typu inicjatyw sportowych oraz kulturalnych.

Jeżeli:

  • lubisz pracować w dynamicznym zespole;

  • jesteś otwarty na zmiany i wyzwania;

  • chętnie rozwijasz i podnosisz swoje kwalifikacje;

  • poszukujesz rozwiązań i podejmujesz decyzje;

  • stawiasz sobie ambitne cele i dążysz do ich realizacji;

  • chcesz być częścią międzynarodowej firmy i współuczestniczyć w jej rozwoju;

prześlij do nas swoje CV na adres: rekrutacja@aldautomotive.com 

Prosimy o dodanie w treści maila jaki charakter pracy jest dla Ciebie interesujący oraz o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez ALD przez okres najbliższych 6 miesięcy.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie, zawartych w CV, liście motywacyjnym oraz załączonych do niego dokumentach, moich danych osobowych w zakresie wykraczającym poza wskazane w przepisach prawa pracy (Art. 22 ustawy z 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy, Dz. U. 2018 poz. 917 ze zm. oraz §1 Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie zakresu prowadzenia przez pracodawców dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy oraz sposobu prowadzenia akt osobowych pracownika, Dz. U. 2017 poz. 894 ze zm.).

Jeśli rozpoczniemy proces rekrutacji, a Twoje CV będzie zgodne z profilem poszukiwanego przez nas kandydata, skonstatujemy się z Tobą i zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną.

Aktualne oferty pracy

Aktualnie brak ofert pracy.

Klauzula informacyjna dla osób ubiegających się o pracę

 

 

Kontakt
+48 22 699 99 99