kariera

Największą siłą i wartością w firmie jest człowiek

 

Dlaczego warto z nami pracować?

Pracując z nami stajesz się częścią prężnie działającej międzynarodowej firmy, dla której największą wartością jest pracownik.

Wiemy jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa i zdrowie naszych pracowników. Zapewniamy ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną oraz karty sportowe. Dbamy o codzienną porcję witamin w postaci świeżych owoców i warzyw w biurze.

U nas nie musisz wybierać między pracą, a życiem osobistym. Dla nas work-life balance jest normą, pracownicy mają elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy zdalnej.

Z nami nie będziesz się nudził. Dużą wagę przywiązujemy do atmosfery i integracji, organizujemy wyjazdy oraz eventy firmowe. W ALD to pracownicy sami wybierają rodzaj aktywności,  u nas możesz liczyć na dofinansowanie wszelkiego typu inicjatyw sportowych oraz kulturalnych.

Jeżeli:

  • lubisz pracować w dynamicznym zespole;

  • jesteś otwarty na zmiany i wyzwania;

  • chętnie rozwijasz i podnosisz swoje kwalifikacje;

  • poszukujesz rozwiązań i podejmujesz decyzje;

  • stawiasz sobie ambitne cele i dążysz do ich realizacji;

  • chcesz być częścią międzynarodowej firmy i współuczestniczyć w jej rozwoju;

prześlij do nas swoje CV na adres: rekrutacja@aldautomotive.com  

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ALD Automotive Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Zajęcza 2B 00-351, Warszawa (ALD).
W przypadku w którym aplikuje Pani/Pan na wskazane w ogłoszeniu stanowisko pracy Pani/Pana dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy (Art. 221 Kodeksu pracy) będą przetwarzane w celu przeprowadzenia trwającego obecnie postępowania rekrutacyjnego (Art. 6 ust. 1 lit. b RODO), natomiast w pozostałym zakresie Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie zgody (Art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Pełna treść klauzuli dla osób ubiegających się o pracę znajduje się tutaj.
Dlatego, jeśli zamieścił(a) Pani/Pan w dokumentach rekrutacyjnych inne niż wskazane w art. 221 Kodeksu pracy dane osobowe, prosimy o załączenie w dokumentach rekrutacyjnych następującej zgody:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ALD Automotive Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”
 Jeżeli chce Pani/Pan, abyśmy zachowali Pani/Pana dokumenty rekrutacyjne w naszej bazie, prosimy o umieszczenie w dokumentach rekrutacyjnych następującej zgody:
 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez ALD Automotive Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przez okres najbliższych 6 miesięcy.”
 W przypadku, w którym przesłane przez Panią/Pana zgłoszenie nie jest odpowiedzią na konkretną rekrutację, Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu umożliwienia Pani/Panu udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez ALD. Podstawą prawną przetwarzania jest Pani/Pana zgoda, dlatego prosimy o załączenie w dokumentach rekrutacyjnych następującej zgody:
 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ALD Automotive Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (dalej: ,,ALD”) danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez ALD przez okres najbliższych 6 miesięcy.”
Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia każdej z powyższych zgód w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Jeśli rozpoczniemy proces rekrutacji, a Twoje CV będzie zgodne z profilem poszukiwanego przez nas kandydata, skonstatujemy się z Tobą i zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną.

Aktualne oferty pracy

Aktualnie brak ofert pracy.

 

 

Kontakt
+48 22 699 99 99