Kariera

ALD Automotive oferuje usługi wynajmu długoterminowego, finansowania oraz zarządzania flotami pojazdów w 43 krajach na całym świecie. Ma największy zasięg geograficzny spośród wszystkich firm z sektora CFM. W skali globalnej zarządza parkiem ponad 1,7 miliona pojazdów.

Na polskim rynku firma obecna jest od 2003 roku. Jest członkiem Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów. Umieszczając satysfakcję klienta w centrum swojej strategii, ALD Automotive posiada innowacyjne usługi i narzędzia, które ułatwiają codzienną pracę i odpowiadają na wyzwania przyszłości. Firma zapewnia kompleksową ofertę mobilności, odpowiadając na różne potrzeby zarówno firmy z sektora MŚP, jak i dużych międzynarodowych korporacji.


Największą siłą i wartością w firmie jest człowiek

Pracując z nami stajesz się częścią prężnie działającej międzynarodowej firmy, dla której największą wartością jest pracownik.

U nas nie musisz wybierać między pracą, a życiem osobistym. Dla nas work-life balance jest normą, pracownicy mają elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy zdalnej.

Z nami nie będziesz się nudził. Dużą wagę przywiązujemy do atmosfery i integracji, organizujemy wyjazdy oraz eventy firmowe. W ALD to pracownicy sami wybierają rodzaj aktywności, u nas możesz liczyć na dofinansowanie wszelkiego typu inicjatyw sportowych oraz kulturalnych.

Cover_1

TIME FOR YOUR MOVE

Zobacz aktualne oferty pracy

Galeria_2_3
W naszej pracy kierujemy się wartościami

W ALD Automotive Polska jesteśmy w pełni skoncentrowani na naszych ludziach i ich potrzebach. Stawiamy na komfort, bezpieczeństwo i wsparcie naszego zespołu. Równie ważna jest atmosfera w zespole – wzajemne zrozumienie, pomoc, pozytywne nastawienie, ale także tematyczne dni, spotkania integracyjne i dzielenie się naszymi pasjami.

Galeria_2_2

Dlaczego warto dla nas pracować? 

W idei „Together in the same direction” - krzyżują się dwie istotne kwestie: potrzeby pracowników i cele naszej firmy. Te obszary wzajemnie się przenikają - pracownicy, wypełniając zadania, realizują zamierzenia strategiczne. Natomiast zadaniem pracodawcy jest nadążanie za potrzebami swoich pracowników. Tak, aby nasza wspólna zawodowa podróż upłynęła w komfortowej, inspirującej i przyjaznej atmosferze.

Picture1

Nasze nowoczesne biuro mieści się w klimatycznych murach Elektrowni Powiśle, w nowoczesnej i pięknie urządzonej przestrzeni.

 
 
 

 

W ALD Automotive Polska jesteśmy w pełni skoncentrowani na naszych ludziach i ich potrzebach. Stawiamy na komfort, bezpieczeństwo i wsparcie naszego zespołu. Równie ważna jest atmosfera w zespole – wzajemne zrozumienie, pomoc, pozytywne nastawienie, ale także tematyczne dni, spotkania integracyjne i dzielenie się naszymi pasjami. Co warto dodać, nasze nowoczesne biuro mieści się w klimatycznych murach Elektrowni Powiśle, w nowoczesnej i pięknie urządzonej przestrzeni.

"Together in the same direction” jest dla nas pewnego rodzaju drogowskazem, myślą przewodnią i postawą, do której warto dążyć i którą warto wykorzystywać w codziennej pracy.

Oferujemy atrakcyjne benefity 

Post_benefity_opieka_dofinansowaniePost_benefity_opiekaPost_benefity_posilkiPost_benefity_ubezpieczeniePost_benefity_warzywa

Chcesz u nas pracować? 

Jeżeli:

  • lubisz pracować w dynamicznym zespole;
  • jesteś otwarty na zmiany i wyzwania;
  • chętnie rozwijasz i podnosisz swoje kwalifikacje;
  • poszukujesz rozwiązań i podejmujesz decyzje;
  • stawiasz sobie ambitne cele i dążysz do ich realizacji;

Aplikuj na nasze oferty pracy lub prześlij swoje CV na adres: rekrutacja@aldautomotive.com  

Galeria_2_1

Pozostańmy w kontakcie! Obserwuj nas #aldautomotive <3 

 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ALD Automotive Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Zajęcza 2B 00-351, Warszawa (ALD).
W przypadku w którym aplikuje Pani/Pan na wskazane w ogłoszeniu stanowisko pracy Pani/Pana dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy (Art. 221 Kodeksu pracy) będą przetwarzane w celu przeprowadzenia trwającego obecnie postępowania rekrutacyjnego (Art. 6 ust. 1 lit. b RODO), natomiast w pozostałym zakresie Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie zgody (Art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Pełna treść klauzuli dla osób ubiegających się o pracę znajduje się tutaj.
Dlatego, jeśli zamieścił(a) Pani/Pan w dokumentach rekrutacyjnych inne niż wskazane w art. 221 Kodeksu pracy dane osobowe, prosimy o załączenie w dokumentach rekrutacyjnych następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ALD Automotive Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”
 Jeżeli chce Pani/Pan, abyśmy zachowali Pani/Pana dokumenty rekrutacyjne w naszej bazie, prosimy o umieszczenie w dokumentach rekrutacyjnych następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez ALD Automotive Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przez okres najbliższych 6 miesięcy.”
W przypadku, w którym przesłane przez Panią/Pana zgłoszenie nie jest odpowiedzią na konkretną rekrutację, Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu umożliwienia Pani/Panu udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez ALD. Podstawą prawną przetwarzania jest Pani/Pana zgoda, dlatego prosimy o załączenie w dokumentach rekrutacyjnych następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ALD Automotive Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (dalej: ,,ALD”) danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez ALD przez okres najbliższych 6 miesięcy.”
Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia każdej z powyższych zgód w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.