Doradztwo

ALD Automotive zwraca szczególną uwagę na potrzeby klientów. Oferujemy pomoc i wiedzę naszych doświadczonych konsultantów w analizie zagadnień związanych z zarządzaniem flotą, w obszarach: 

  • Dopasowanie floty do potrzeb klienta

Każda firma i prowadzona przez nią działalności jest specyficzna. Doradcy ALD Automotive pozwolą dobrać do niej odpowiednie marki i modele samochodów, a także ich parametry techniczne i wyposażenie. Dodatkowo pomogą wybrać odpowiedni zakres i kształt usług zarządzania flotą.

  • Opracowanie polityki flotowej

ALD Automotive ma wieloletnie doświadczenie w tworzeniu polityk flotowych. Pomagamy tworzyć rozwiązania z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i specyfiki działalności prowadzonej przez naszych klientów. Dobrze przygotowana polityka flotowa pozwala sprawnie zarządzać pojazdami i redukować koszty.

  • Analiza TCO (Total Cost of Ownership)

Oszacowanie rzeczywistych kosztów, jakie generuje flota samochodowa jest podstawą do podjęcia właściwych decyzji. Konsultanci ALD Automotive pomogą zdefiniować i przeanalizować koszty bezpośrednie i pośrednie oraz pokażą w jaki sposób zoptymalizować aktualnie istniejące rozwiązania w celu poprawy efektywności.